OuderKindYoga in decembersfeer

 

Op zaterdag 15 december gaan we eindelijk weer een OuderKind Yoga doen met als thema ‘Feest in december’.

Het is de eerste OuderKindYoga in de nieuwe studio en we bouwen er een gezellig feestje van helemaal in decembersfeer.

Wil je meedoen? Geef je dan op en reserveer je plek!
Vergoeding is 15,00 euro per workshop (een ouder en een kind). Om jullie plaats te reserveren geef je je op via de de aanmeldknop en mag je de vergoeding  overmaken ovv van OuderKindYoga en jullie naam.
Betaald betekend plek gereserveerd!
Opgeven is niet vrijblijvend! Bij opgave gaan we er vanuit dat jullie komen en wordt er een plek gereserveerd.
Wil je om welke reden dan ook toch geen gebruik van je plek maken dan kan je tot 24 uur van tevoren annuleren en kunnen wij een ander blij maken met jouw plek. Binnen de 24 uur ben je helaas de vergoeding verschuldigd.

Een keer prive met je gezin komen?
Ook FamilieYoga op maat, met alleen het hele gezin kan op afspraak bij Yoga Beer Bussum. Wil je een uur alleen voor jouw gezin of samen met jouw kind dan zijn de kosten 50 euro met het hele gezin of jij samen met jouw kind.

Hier alvast een klein voorproefje: de Kerstboommassage.



Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *