Drie min Een is Twee
Lieve yogi’s, hoe gaat het met jullie?
We zijn inmiddels in de vierde week van 2021 beland, januari is bijna voorbij en we zitten inmiddels alweer ruim zes weken in lockdown.
Wij kunnen ons voorstellen dat je het lekker rustig vindt thuis, maar we kunnen ons ook voorstellen dat je inmiddels een beetje onrustig, gefrustreerd, verdrietig, boos of down bent van deze situatie.
Omdat we merken dat het steeds meer een uitdaging wordt om het gezellig te houden, *hebben wij de afgelopen maand yogafilmpjes gemaakt voor de kinderen, tieners, jongeren en volwassenen.
*Willen we jullie op je hart drukken dat wij voor jullie een luisterend ook willen zijn en mag je ons altijd bellen, mailen, appen als je even je ei kwijt moet.
*Gaat Rinske volgende week een buitenyogales doen voor de twee kinderyogagroepen.
*En heeft Mandy een Mindfulnessmeditatie filmpje opgenomen gericht om anders met stress om te gaan.
Een aantal tieners van de tieneryogagroep op dinsdag hebben een filmpje opgenomen voor Stichting Stad. Zij zijn en platform aan het maken om de eenzaamheid onder de jongeren in ’t Gooi aan te gaan. Het filmpje is super goed geworden en zal deze ook op onze site delen. En natuurlijk zijn we zo trots op de meiden die dit met elkaar en met Demi Veltman in elkaar hebben gezet!
Zolang we nog in lockdown zijn zullen wij zoveel mogelijk leuke filmpjes en oefeningen met jullie delen en natuurlijk ben je van harte welkom in onze online yogalessen of je kan een les via ons YouTube kanaal doen.
Naast al het positieve nieuws gaan we ook afscheid nemen.
Kinderyogajuffie Tamara heeft besloten om te stoppen en haar eigen richting op te gaan. Dat vinden wij uiteraard enorm jammer en wij weten zeker dat de kinderen haar ontzettend gaan missen, maar wensen haar heel veel succes toe met wat ze gaat doen!
En dat betekend dat Rinske en Mandy samen verder gaan. En dat doen ze!
Wij hebben inmiddels al een aantal lijntjes uitgegooid om via Yoga Beer nog meer kinderen, tieners en ouders te bereiken en te ondersteunen.
Natuurlijk hopen wij heel erg dat de studio 10 februari a.s. weer open mag, maar realistisch gezien geloven we niet dat we jullie gaan zien voor 1 maart, helaas!
Uiteraard zullen we alle abonnementen die op pauze staan, nog op pauze houden in februari en zijn we super dankbaar voor iedereen die gebruikt maakt van onze online lessen en zijn abonnement door laat lopen. Ook de yogi’s die hun abonnement door laten lopen en vrijwel geen gebruik maken van de online lessen, wat ontzettend lief! Enorm dank hiervoor.
We wensen iedereen nog heel veel succes toe, blijf vooral gezond en weet ons te vinden als je iets nodig hebt of nog leuke suggesties hebt!
Namaste,
Rinske & Mandy