De laatste week lessen 2018

De aankomende week zijn de laatste lessen en afspraken van 2018 en dan gaan we genieten van de kerstvakantie!
Het was weer een bijzonder jaar, met behoorlijk wat veranderingen voor mijzelf, maar ook voor sommigen onder jullie. In de kerstvakantie ga ik zoals ieder jaar weer even in stilte om dankbaar te zijn voor dat wat ik afgelopen jaar heb mogen ontvangen en me open te stellen voor wat 2019 me gaat brengen en ik hoop dat jullie dat ook kunnen doen.
Alle lessen en consulten starten weer vanaf maandag 7 januari 2019.
In principe gaan we door zoals we de afgelopen drie maanden hebben gedaan. De jonge kinderyogagroep blijft om de week gaan zoals we dat de afgelopen tijd ook hebben gedaan, maar Marsha gaat om de week de kinderyogagroepen doen. De week dat er twee kinderyogagroepen staan is Marsha er, de andere week neem ik de oudere kinderyogagroep weer over.
De zaterdagochtendgroep voor volwassenen is nog niet stevig genoeg om wekelijks door te laten gaan, dus die gaat ook naar om de week en ik blijf die les doen.
Dus de eerste week na de kerstvakantie draaien alle groepen weer en de week erna vervalt de jonge kindergroep op dinsdag 16.00 uur en de zaterdagochtend 9.00 uur en dat gaat zo om de week door!
In het voorjaar start er weer een Mindful Mamma training. Binnenkort de data op de website!
En na een enorme enthousiaste OuderKindYoga afgelopen zaterdag, zullen we binnenkort ook de data tot aan de zomer gaan inplannen.
Als er nog vragen en/of opmerkingen zijn, hoor ik dat graag en anders hoop ik dat jullie een heerlijke laatste week hebben en enorm gaan genieten van de kerstvakantie!


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *